Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
29.11.2022
Vánoční otevírací doba
Od 1. prosince prodlužujeme otevírací dobu našeho obchodu Synergie do 17 hodin. Ať může Ježíšek nakupovat v klidu Najdete nás v Náchodě na adres... číst celé
17.10.2022
Virtuální prohlídka našeho obchodu
Podíveje se, jak to vypadá u nás v obchodě. Můžete si vybrat nejen kvalitní kávu nebo čokoládu, ale také olivové oleje a mhoho dalšího. Na počkání vá... číst celé
Zobrazit všechny novinky

 

Co to je Synergie?
Název našeho obchodu Synergie prosím vyslovujte hezky česky s "JE" na konci- "Synergije", anglická výslovnost "synerdži" by byla psána Synergy. 

Co slovo Synergie vlastně znamená? 

Dle Wikipwdie: (z řec. syn-ergazomai, spolu-pracovat) znamená spolupráci, společné působení. Označuje situace, kdy výsledný účinek současně působících složek je větší než souhrn účinků jednotlivých složek. Někdy se symbolicky vyjadřuje jako „1+1>2“.

Původně se pojem užíval pro spolupráci více lidí i jako theologický pojem pro spolupráci člověka s Bohem (synergismus).

Ve složitých systémech – chemickýchbiologickýchspolečenských – lze často pozorovat, že současné působení různých vlivů nebo příčin způsobuje nečekaně velký „synergický“ účinek. Na pozorování, že "celek je víc než součet jeho částí" je založena teorie holismu.

Odtud také přesnější označení synergický efekt, přidaný účinek současného působení dvou nebo více agentů ve srovnání se součtem účinků každého z nich odděleně. Synergický účinek čili efekt má často exponenciální charakter, rostoucí s počtem přispívajících činitelů, podobně jako u pozitivní zpětné vazby. Naopak redukcionismus se žádnou takovou „přidanou hodnotou“ nepočítá a celkový účinek chápe jen jako součet účinků jeho částí, kdežto u dysergie se účinky navzájem oslabují a ruší.

Co Synergie znamená pro nás?

Znamená to že když se dám já a má manželka Iva dohromady, tak to udělá víc než Jirku a Ivu vedle sebe. Matematicky vyjádřeno Jirka + Iva = ♥

Synergické spolupůsobení zesilují i naši úžasní zákazníci,kteří nám vždy dělají velikou radost. A to pro nás znamená víc, než jenom peníze. Z mnoha našich zákazníků se stali naši přátelé a totéž platí i o našich dodavatelích. V rámci našeho spolupůsobení jsme vytvořili fungující komunitu, která se vzájemně podporuje ke společnému smysluplnému růstu a radosti ze života.

Výsledná matematická rovnice by byla takováto: Iva+Jirka+Barunka+rodina+přátelé+zákazníci+dodavatelé+♥ = Synergie

 

© Copyright - Nákup v klidu.cz - Iva Škodová
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz